O FIRMIE
Spółka Fechner i Wspólnicy to licencjonowane biuro rachunkowe, działające w oparciu o wydany przez Ministra Finansów certyfikat księgowy nr 6422/2004 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Siłą Biura Rachunkowego Fechner i Wspólnicy są pracownicy oraz osoby współpracujące. W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści, mogący się poszczycić profesjonalną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym na samodzielnych stanowiskach księgowych w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności, różnej formie prawnej i różnej strukturze kapitału (w tym z udziałem kapitału zagranicznego). podatki Poznań Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz aktualizujemy wiedzę z zakresu rachunkowo-podatkowego, uczestnicząc w seminariach i szkoleniach, w tym prowadzonych przez pracowników aparatu skarbowego. Obaj członkowie Zarządu należą do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Nasze usługi wykonujemy w sposób rzetelny, profesjonalny i terminowy. Gwarantujemy Państwu pełną dyskrecję i najwyższe bezpieczeństwo informacji. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, przydzielając do jego obsługi dwóch pracowników - jednego o charakterze stałego partnera, drugiego - pełniącego funkcję zastępcy. Takie rozwiązanie stwarza Państwu możliwość kontaktu z zawsze kompetentną osobą, identyfikującą się z Państwa Firmą.

Podejmując współpracę z Biurem Rachunkowym Fechner i Wspólnicy mają Państwo gwarancję zastosowania optymalnych rozwiązań księgowo-podatkowych, zyskując spokój i możliwość koncentracji na innych, kluczowych dla budowania wartości Państwa firmy obszarach, przy jednoczesnej obniżce kosztów działania.
Biuro Rachunkowe Fechner i Wspólnicy Poznań | tel. 061 8878 084 | biuro@fechner.pl
Copyright © 2006 Fechner i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Poznań„ | mapa strony | webdesign